Fifidianana ho Filoham-pirenena 7 novambra 2018

Repoblikan’iMadagasikara
Fitiavana – Tanindrazana – Fandrosoana
————————————
FITSARANA AVO MOMBA NY LALAMPANORENANA
————————————–
Fifidianana ho Filoham-pirenena 7 novambra 2018

Ireo kandida nilatsaka ho fidina

Daty

Anarana sy fanampiny

Antoko

01 01/08/2018 Andry Nirina RAJOELINA Tanora malaGasy Vonona (TGV)
02 03/08/2018 RAVELONARIVO Jean Antokom-BAhoaka (ABA)
03 08/08/2018 MAILHOL André Christian Dieu Donné Gideona, Fandresena ny Fahantrana eto Madagasikara (GFFM)
04 08/08/2018 ERNAIVO Fanirisoa ZAnak’i MAdagasikara (ZAMA) et PArti TRAvailliste Malagasy (PATRAM)
05 10/08/2018 JULES ETIENNE Rolland MAdagasikara FIvoarana (MAFI)
06 10/08/2018 RASOLOFONDRAOSOLO Zafimahaleo dit DAMA Mahaleo Manajary Vahoaka
07 10/08/2018 RABARY Andrianiaina Paul MIASA
08 14/08/2018 RABEHARISOA SARAHA Parti Liberal Démocrate (PLD)
09 14/08/2018 RANDRIAMORASATA Solo Norbert Union Démocrates Chrétiens de MAdagascar (UDCMA-KMTP)
10 14/08/2018 RATSIETISON Jean-Jacques Jedidia Fahefa-Mividy no Ilain’ny Malagasy (FMI-MA)
11 15/08/2018 BERIZIKY Jean Omer ANTSIKA MADAGASIKARA
12 15/08/2018 Richard Razafy RAKOTOFIRINGA Solidarité des Jeunes Intellectuels pour l’Avenir de Madagascar (SJIAM)
13 16/08/2018 RADILOFE Mamy Richard Roso ho amin’ny Demokrasia Sosialy (RDS)
14 17/08/2018 RAJAONARIMAMPIANINA RAKOTOARIMANANA Hery Martial Hery Vaovao ho an’ny Madagasikara (HVM)
15 18/08/2018 BEZAZA Marie Eliana Pascaline Manasy Parti Social Démoctrate de Madagascar (PSD)
16 18/08/2018 RAVALOMANANA Marc TIAKO I MADAGASIKARA (TIM)
17 18/08/2018 IMBEH Serge Jovial Antoky ny FIvoaran’ny MAlagasy (AFIMA)
18 19/08/2018 RASOAMAKA James Andriatsihety MAMIKO NY TANIKO MADAGASIKARA
19 19/08/2018 RAJAONARY Erick Françis MAlagasy MIray sy MIfankatia (MA.MI.MI)
20 20/08/2018 ANDRIANOELISON José Michel ARO-RIAKA
21 20/08/2018 ANDRIANTSEHENO Lalaoarisoa Marcellin TAFAJIABY
22 20/08/2018 RATSIRAKA Iarovana Rolland Malagasy Tonga Saina (MTS)
23 20/08/2018 RANDRIAMAMPIONONA Joseph Martin Refondation Total de Madagascar (RTM)
24 20/08/2018 RABARIHOELA Bruno FAhazavan’I MAdagasikara (FAIMA)
25 20/08/2018 RAKOTO Jean Pierre Raiamandreny Jirom-Pirenena (RJP)
26 20/08/2018 RADAVIDSON ANDRIAMPARANY Benjamin F.F.F
27 20/08/2018 NARISON Stephan Antoko Gasy Miara Mandroso (AGMM)
28 20/08/2018 RASOLOVOAHANGY Roseline Emma Ezaka Mampandroso Antsika (EMA)
29 21/08/2018 MAHAVIMBINA Alain Gasikara Antsika Rehetra (GAR)
30 21/08/2018 SAVARON RASOAMALALA Armandine Malala Espace Vert
31 21/08/2018 RASOLOFONJOA Haingo Andriakajamalala Avotra ho an’ny firenena
32 21/08/2018 ROBIMANANA Rivomanantsoa Orlando Madagsikara Vina sy Fanantenana (MVF)
33 21/08/2018 RAKOTOMAMONJY Jean Max LEADER FANILO
34 21/08/2018 ZAFIVAO Jean Louis Gasy Mifankatia (GASYMI)
35 21/08/2018 RASOLONJATOVO Falimampionona FITAMBOLAGNELA/IAD
36 21/08/2018 TABERA Randriamanantsoa KINTANA
37 21/08/2018 RAMAROSON Arlette PARRAINAGE
38 21/08/2018 MAHAFALY SOLONANDRASANA Olivier Jocelyn PARRAINAGE
39 21/08/2018 RAHARIMANANA Mamy Nirina Aubertin Madagasikara Endrika Vanona (MAEVA)
40 21/08/2018 BEZARA Eliane Virginie (Ninie Donia) Gasy Miara-Mihinana (GMM)
41 21/08/2018 RATSIMBAZAFY Georges Désiré PARRAINAGE
42 21/08/2018 RASOLONIAINA Korodo Jean Félicien Tanora Andrin’ny FAmpandrosoana (TAFA)
43 21/08/2018 ANDRIANIRINA Max Fabien Fanasin’i Madagasikara (FM)
44 21/08/2018 TSIRANANA Philippe Madiomananan Gasy Mifankatia (GASYMI)
45 21/08/2018 RAFALIMANANA Ny Rado FOMBA
46 21/08/2018 RATSIRAKA Didier Ignace AREMA